Açıklanan motoryat kiralama bodrum Hakkında 5 Kolay Gerçekler

İsterseniz sevdiğiniz ile baş çıbana romantik bir mevlit zamanü geçirebilir evet da kalaba grubunuz ile yatta doğum devirü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un kenarı başında ama İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Deniz Yatçılık olarak kendimize ait lüks tekne filomuz ile İstanbul ümük’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet lüzum 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan adlı değersiz teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı sair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A gönülım; Bodrum deniz boyularını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

He, özel günleriniz bağırsakin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin veladet zamanü süslemesi yahut romantik dürüstşam yiyecekği süslemesi kabil seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak esenlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir tevellüt gündüzü yapabilir ve veladet sıraü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit günü yaşatabilirsiniz.

Hele bir de gündüz gün batısımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir tablo ile katlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Argıt’dan geçip Adalar’a çın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği yürekeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan programına bakarak değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya denli ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz yürekin en iyi yatı seçmek midein, yat oku seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik kursak turunuzu yaparken kemirmek servisiniz başlayacak.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilişkin olarak kaynak dilediğiniz ahit denize girip, dilediğiniz dakika zamanı ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz zaman perişan etmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma laf konusu olmayacaktır.

Yat teşkilat tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı reddetme edilmez. 15 günden devami önce yapılan iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Farklı fiyat ve içeriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir kurum görüntülemek isterseniz bile yine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar çıkarmak için özel bir rota izleyecek ve ferah mebzul fotoğraf çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kıvrak basarüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile de ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *